Służba pięter / Pomoc śniadaniowa

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Główne zadania:

- czynności związane z wydawaniem śniadań dla Gości Hotelu oraz Restauracji
- dbanie o czystość sali restauracyjnej w porze śniadaniowej
- dbanie o czystość korytarzy hotelowych
- utrzymanie czystości w  pokojach hotelowych
- kształtowanie dobrych relacji z Gośćmi, udzielanie informacji i pomocy
- współudział w organizacji pracy restauracji i baru

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana)
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- dobra organizacja pracy
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- gotowość do pracy zmianowej
- dyspozycyjność
- wysoka kultura osobista
- zdolność logicznego myślenia oraz szybkiego kojarzenia faktów

Oferujemy:

- pracę w firmie o wysokich standardach
- stabilną i odpowiedzialną pracę
- korzystanie z udogodnień oferowanych przez Hotel

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w formacie PDF na adres: biuro@hotelarte.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

OK, zamknij