Hotel Arte

 Hotel Arte

„To miasto jest jak tajemniczy ogród, który o brzasku wyłonił się z nadodrzańskich mgieł. Rankiem cierpliwie pielęgnowany przez książąt mnichów i zapobiegliwych mieszczan. W południe błyszczący swą krasą obiekt zachwytu i wzorzec dla wszystkich, którzy przekroczyli próg jego wrót. Zniszczony pożogą i porosły nazbyt wybujale znów przyciąga do siebie dusze szukające chłodu leciwych drzew. Czeka tylko by znaleźć klucz i w nowe jutro zaczerpnąć ze skarbnicy jego przeszłości.”

Andrzej Peszko
„W zwierciadle czasu Brzeg”

Kameralny, w pełni klimatyzowany Hotel Arte*** oferuje Gościom hotelu pobyt w eleganckich wnętrzach, dobrą kuchnię oraz lokalizację w centrum miasta, przy Zamku Piastów Śląskich.

Profesjonalna i dyskretna załoga Hotelu i Restauracji Arte zadba o każdy aspekt Państwa pobytu. Jesteśmy dla naszych Gości, pomagamy, doradzamy, zdobywamy informacje. Jesteśmy małym zespołem o wielkich możliwościach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij