Konferencje

Konferencje

Hotel i restauracja Arte oferują również przestrzeń do zorganizowania profesjonalnej konferencji biznesowej czy tez szkolenia.

Apartament typu Studio może być wykorzystany do zorganizowania profesjonalnych szkoleń dla 20 osób w układzie kinowym. Oferujemy wszelaką pomoc organizacyjna i sprzętową. Oferujemy także możliwość skorzystania z cateringu w trakcie spotkań biznesowych.

Hotel Arte serdecznie zaprasza wszelkie firmy pragnące zorganizować profesjonalne spotkania na najwyższym szczeblu korporacyjnym, a także małe i średnie firmy, które chcą przyjąć swoich klientów w ekskluzywnym, luksusowym otoczeniu.

W przypadku chęci organizacji większych konferencji czy też spotkań współpracujemy z Zamkiem Piastów Śląskich oraz z Ratuszem gdzie w zabytkowych wnętrzach możemy pomieścić nawet do 200 gości wraz z organizacją cateringu. Specjalnie dla Państwa przygotujemy klasyczne menu, menu tematyczne, oprawę artystyczną. Zadbamy o najwyższą jakość i zadowolenie Gości.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij